Онлайн-калькулятор

    Висота
    Ширина
    Тираж
    Папір:

Висічка
Висікання - це поліграфічна технологія, що дозволяє фігурно висікати (вирубувати) ті чи інші вироби. Висікання традиційно застосовується для виготовлення папок, наклейок (найчастіше - круглих), упаковки, етикеток, POS-матеріалів (вобблери, шелфтокеров, диспенсерів), іноді - листівок, календарів та іншої рекламної продукції.Наше обладнання для висікання включає себе преси та стоп-циліндр. Ці машини дозволяють висікати як дрібні фігурні вироби начебто етикеток, так і папки, видрукувані на форматі А2, з досить великою швидкістю.
Дизайнеру, придумуйте оригінальні вироби, які передбачають використання висікання при виготовленні,бажано порадитися з приводу макету з друкарнею, якій належить висікати цей тираж. Конфігурація висікання повинна бути продумана таким чином, щоб на її основі було технологічно можливо виготовити штамп для висікання.

Штампи для висікання
Для висікання того чи іншого виробу виготовляється спеціальний вирубною штамп,що включає в себе всі необхідні вирубні і біговочние ножі. У штампах іноді також присутні пуансони для висікання отворів малих діаметрів - наприклад, пуансони часто використовуються в штампах для висікання паперових пакетів, в яких потрібні отвори для мотузкових ручок.
Штампи для висікання придатні до багаторазового використання,тобто для повторюваних тиражів можна повторно використовувати одного разу зроблений штамп, відповідно більше його НЕ оплачуючи.
Висічку деяких стандартних виробів (наприклад, найбільш популярних видів вирубних папок, які замовляються досить часто) ми робимо з уже наявних у нас готових штампів. У разі,якщо у Вас немає чітко заданої конфігурації папки, можна підібрати найбільш відповідний штамп для висікання з наявних, заощадивши, таким чином, на ціні штампа.