Онлайн-калькулятор

    Висота
    Ширина
    Тираж
    Папір:

УФ-лак
УФ - лакування
УФ-лакування застосовується в тих випадках, коли потрібно надати готовому виробу новий візуальний ефект - глянець, контраст матовою і глянсовою поверхні, ефект крапель дощу або піщинок. УФ-лакування з використанням фосфоресціюючих лаків дозволяє домогтися світіння в темряві, або свічення при певній температурі.Крім перерахованих ефектів, УФ-лакування друкованої продукції має чисто практичне значення. Залакувати поверхня володіє більшою механічною міцністю, ізолює барвистий шар відбитка, зберігає насиченість кольорів друкованого відбитка і привертає до себе більшу увагу, ніж звичайна.
 УФ-лакування застосовується для виготовлення листівок, рекламних плакатів, календарів, буклетів та іншої поліграфічної продукції, виділяє її серед загальної маси й надає додаткову привабливість виробам. Міцність лакового шару порівнянна з міцністю ламінату.
 Типи УФ-лакування
 вибірковий лак
 суцільний лак
 Види УФ-лаківЗа допомогою шовкотрафаретного УФ-лакування можна отримати цілий спектр різноманітних візуальних ефектів, що додають неповторну вишуканість виробу.
 глянцевий (самий звичайний)
 матовий
 об'ємний ("краплі дощу")
 лак з ефектом піску
 металізований лак
 флуоресцентний лак (що забезпечує жовто-зелене свічення в темряві)гліттер (перламутрові пігмеї, блискітки)
 термохромною лак (дає можливість отримувати зображення, які проявляються при певній температурі)
 Переваги УФ-лакування
 Блиск вибіркової УФ лакування на ваших виробах не тільки акцентує увагу споживача на самій потрібної інформації, але і додасть їм естетичний і дорогий вид.Покращує зовнішній вигляд
 Яскраво виражений декоративний ефект
 Підвищує механічну міцність відбитка
 Підвищена стійкість до стиранні
 Гарна адгезія до більшості субстратів
 Захист від сонячного випромінювання та нагріву
 Миттєве висихання