Онлайн-калькулятор

    Висота
    Ширина
    Тираж
    Папір:

Ламінація конвертна
Конвертна ламінація
  Конвертних ЛАМІНАЦІЯ - це покриття плівкою листовий поліграфічної продукції форматом до А3. Основне призначення ламінування - захист зображення від різних зовнішніх впливів. Проводиться за допомогою спеціального приладу, званого конвертний ламінатор. Ці ламінатори, як правило,використовують при необхідності двостороннього ламінування (инкапсулирования) відносно невеликих тиражів продукції.
Конвертові ламінатори використовують при роботі спеціальну конвертну плівку (глянцева, матова), яка складається з двох ламінуючих поверхонь, спаяних по одному краю клейовим шаром всередину, товщиною від 50 до 250 мкн.Конвертна ламінація отримала свою назву від слова «конверт».
 Ламінований документ міститься між двома листами плівки, спаяними з одного боку, і прокочується через ламінатор. Конвертна ламінація використовується для двостороннього покриття захисно-декоративною плівкою, при цьому розміри документа і тираж обмежені.Існують стандартні розміри плівки, які пропонують її виробники. Для розрахунку вартості ламінації назвіть розмір листа, розмір зображення, яке Вам потрібно покрити плівкою, кількість аркушів, тип плівки (глянцева, матова) і її щільність. Наші менеджери дадуть відповідь на Ваш запит.