Онлайн-калькулятор

    Висота
    Ширина
    Тираж
    Папір:

Шовкодрук / трафарет
Трафаретний друк є одним з технологічних способів друку. Вона охоплює найрізноманітніші сфери застосування: від ручних робіт до високотехнологічних промислових рішень, від найменших форматів при виготовленні друкованих плат до самих великих плакатів порядку 3х6 м і від одиничних екземплярів до великих накладів.Способом трафаретного друку запечатуються папір, текстиль, кераміка і синтетичні матеріали у вигляді полотна, окремих листів, а також такі вироби різного призначення і форми, як банки, келихи і панелі.
Палітри фарб характеризуються великою різноманітністю. Знаходять широке застосування спеціальні фарби для найрізноманітніших областей.У трафаретному способі для друку ілюстрацій знаходить широке застосування чотириколірна друк. Застосовувані для трафаретного друку апарати, машини й пристрої охоплюють як звичайні пристосування і установки, використовувані в кустарному виробництві, так і великі машини для робіт у промислових масштабах.
Трафаретний друк,звана іноді шовкографією, є особливим способом шаблонної друку. Це означає, що фарби в процесі друку продавлюються крізь друковану форму на матеріал (розділ 1.3.4, де описані способи і принципи трафаретного друку з використанням рами).