Онлайн-калькулятор

    Висота
    Ширина
    Тираж
    Папір:

Вибірковий лак
Нанесення вибіркового УФ лаку застосовується для виділення будь-яких елементів відбитка або частин на поверхні видрукуваної продукції. Подібна операція дозволяє захистити фарбу на зображенні і внесе додаткову родзинку у Ваш і без того креативний дизайн.Техніка вибіркового УФ лакування полягає в нанесенні УФ лаку на поверхню через трафарет, виконаний у необхідній формі або у вигляді заданого малюнка. Далі поверхню, на яку було завдано УФ лак, проходить через УФ сушку для закріплення.
Не варто забувати,що створення трафарету для вибіркового УФ лакування є роботою творчої, тому розробляти малюнок або форму повинен дизайнер, який чітко уявляє всі можливості даного способу і заздалегідь бачить кінцевий результат. У нашій офсетного друкарні цим питанням займається спеціальний майстер з величезним досвідом роботи в даній сфері,що дозволяє йому швидко і якісно створювати необхідний дизайн.
Під різні цілі використовуються різні види УФ лаку: матовий, глянцевий, конгревного, блістерний, лак з додаванням білил і спец фарб.  Іноді, для додання додаткової контрастності, перед здійсненням вибіркового УФ лакування,на поверхню наноситься суцільне офсетне лакування. Під глянцевий УФ лак офсетний лакування проводиться матовим лаком і навпаки. Таким чином, нанесений УФ лаком малюнок буде значно виділятися на загальному фоні.