Онлайн-калькулятор

    Висота
    Ширина
    Тираж
    Папір:

Сшивка на нитку
Зшивання на нитку (КШС)
Скріплення (зшивання) - важливий етап у виробництві поліграфічної продукції, від якого залежить загальна якість друкованого видання. Скріплення буває клейове швейне (КШС) або зшивання на нитку, клейове бесшвейное (КБС), а також на скобу або пружину.Виробничий потенціал типографії Johannes Gutenberg дозволяє здійснювати будь-який формат скріплення, отримуючи на виході якісний, міцний продукт.
Операція клейового швейного скріплення (КШС) полягає в наступному: блок видання прошивається спеціальними термонитки, які під впливом тепла приварюються до корінця обкладинки.КШС відрізняється підвищеною надійністю, зшивання на нитку набагато ефективніша, ніж клейове бесшвейное скріплення. Технологія КШС використовується при виготовленні книг, також зшивання на нитку підходить для виробництва брошур, призначених для інтенсивного використання. Вироби, які пройшли КШС, відрізняться більшою довговічністю,хорошою розкриваністю.
Зшивання на нитку традиційно застосовується у виробництві друкованої продукції з великим обсягом смуг.
Друкарня гарантує високу надійність скріплення друкованої продукції (будь-то КШС або КБС), а разом з тим чудову якість кінцевого продукту - книг, брошур, буклетів і т.д.