Онлайн-калькулятор

    Висота
    Ширина
    Тираж
    Папір:

Порізка
Порізка паперу, картону, візиток на гільйотині

Порізка паперу і картону на гільйотині - одна з найбільш корисних функцій в поліграфії. Дуже часто поліграфічним компаніям, рекламним агентствам та й просто приватним особам потрібно послуга різання паперу картону або візиток. По суті,різання паперу на гільйотині відноситься до типу поліграфії - післядрукова обробка. Хоча зустрічаються випадки різання паперу до друку, за умови, що для друку потрібен певний формат, наприклад А5.
Для чого ж використовують послугу «Порізка паперу або картону на гільйотині«?
Розглянемо основні:
- різання паперу,для розділення макетів меншого формату від вихідного (напр., при друку оголошень або тиражуванні листівок); - порізка візиток; - різання паперу при передпечатной підготовці; - обрізка полів та ін
Для різання паперу або візиток використовується 2 типи механізмів: ручна гільйотина або автоматична. Переваги різання паперу на гільйотині перед ручним різом: за один рез можна розрізати до 300 аркушів щільністю 80 г / м; за часом один рез займає від 1 до 3 секунд залежно від обсягу паперу і сили людини;можна різати великі формати (на нашій гільйотині до СРА3 450х320 мм); папір практично не розповзається в пачці - легко компонувати й упаковувати.