Онлайн-калькулятор

    Висота
    Ширина
    Тираж
    Папір:

Вимоги до макетів. Загальна інформація.


1. Важливо! Якщо макет не відповідає «Вимогам до макету», вся відповідальність за результат лежить на Замовнику.
2. Обов'язкова кольорова палітра CMYK для всіх об’єктів, втому числі для растрових об’єктів, що виставлені у векторні файли. Напівтони нижчі 8% і вищі 91% при друці не відображаються.
3. Роздільна здатність растрових об’єктів 300dpi.
4. Сумарний відсоток заливки (Cyan+Magenta+Yellow+Black) в одній точці не вище 300%.
5. Формати файлів: eps, tif, pdf (лише оптимізованих для друку) з усіма вкладеними файлами. Якщо ви надаєте файли в інших форматах, то друк їх змісту – це ваш ризик. Найкращий формат: pdf.
6. Шрифти повинні бити переведені в криві.
7. Поля для порізу 2мм з кожного боку.
8. Відступ тексту від передбачуваного місця розрізу 3 мм.
9. Мінімальна товщина ліній 0.2 pt.
10. Для персоналізації необхідний файл Excel для текстової інформації що персоналізується або набір файлів tif або eps для графічної інформації що персоналізується.
11. Для висічки необхідний векторний файл с контуром ножа. Поля що не висікаються по краях аркуша по 10мм з трьох сторін і 25 мм четверта сторона.
12. Для тиснення та конгреву необхідний файл з векторним зображенням елементів що тиснуться.
13. Для трафаретного друку необхідний векторний файл без застосування растрових зображень.
14. Максимальні області друку: для цифрового друку 310х440 мм, для офсетного 630х440мм, для трафаретної 900х640 мм.
15. Всі вкладені в файл об’єкти повинні відповідати «Вимоги до макетів».
папір для друку дизайнерські картони

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ З ДИЗАЙНЕРОМ
Жодна рекламна компанія останнім часом не здійснюється без дизайну поліграфії. Буклети та листівки,рекламні проспекти і брошури - все це є невід'ємною складовою будь-якого маркетингового ходу, і від дизайну поліграфії в цьому випадку залежить дуже і дуже багато чого. Наприклад, графічний дизайн поліграфії дозволить зробити якісну, яскраву, цікаву листівку, яка навіть після п'яти хвилин її одержання не буде викинута у відро для сміття.Досягти такого можна лише за допомогою дизайну поліграфії, при грамотній розробці якого рекламна поліграфічна продукція буде дієвим механізмом для позиціонування Вашої компанії як однієї з великих і значущих.

Не менш важливу роль відіграє дизайн поліграфії і в питаннях фірмового стилю. Будь-яке інформаційний лист,перш ніж його прочитають, спочатку розглядають, і про те, як воно оформлене, і створюється враження про компанію в цілому. Погодьтеся, що якщо Ви тримаєте в руках ділову записку, надруковану на папері високої якості, що має прекрасний дизайн,то Ви вже на підсвідомому рівні будете сприймати компанію як одну з прагнучих справити враження, як одну з піклуються про власний імідж і про те, що скажуть люди. Дизайн поліграфії іміджевої не менш важливий, ніж дизайн рекламної поліграфічної продукції,а часто саме він може грати роль визначальну в питаннях популярності компанії.

Варто розуміти, що дизайн поліграфії - це не тільки лише логотип і назву, внесені на бланку замовлення або розташовані у верхньому куті рекламної листівки. Те, як виглядає та чи інша папір, як розташований в ній текст, наскільки він удобочитаем,які кольори використані при оформленні документів - все це можна назвати дизайном поліграфії. Дизайн поліграфії - це форми і конструкції, фотозйомка та сканування, графіки, схеми, верстка, колажі. Саме завдяки дизайну поліграфії Ваша візитна картка, бланк річного звіту, каталог продукції компанії або буклет можуть виглядати так,що їх дійсно буде цікаво читати і розглядати. Важливу роль відіграє і якість друку. Наприклад те, як виконана друк каталогів позначається на інтересі потенційного клієнта до продукції, бажання купити товар.

Якщо ви вже знаєте, який хочете бачити свою продукцію і розробили власний оригінал-макет, перевірте,будь ласка, чи відповідає він «вимогам до макетів», розташованим в окремому розділі сайту і передайте в роботу нашим дизайнерам. Перш ніж починати друк, наші дизайнери обов'язково перевірять ваш макет і в разі необхідності зв'яжуться з Вами.дизайн рекламної поліграфії дизайн листівки дизайн флаєра дизайн афіші дизайн рекламного оголошення дизайн настінного календаря дизайн настільного календаря дизайн календаря дизайн кишенькового календаря дизайн квитка дизайн лотерейного квитка дизайн лотерейного квитка дизайн стікера дизайн привітання дизайн листівки