Онлайн-калькулятор

  Висота
  Ширина
  Тираж
  Папір:

Дизайн. Верстка. Розробка макетів друку.

Будь-яка діяльність компанії неможлива без друкованої продукції. Буклети і бланки, конверти і листівки, що розповідають про компанії - все це, так чи інакше, грає важливу роль, як у створенні іміджу компанії, так і в позиціонуванні Вашого бізнесу. Ось чому послугами дизайнерів поліграфічної продукції зараз користуються практично всі,адже грамотно розроблений дизайн поліграфії здатний творити чудеса і при хорошому розкладі стає потужною зброєю, як в рекламній компанії, так і при визначенні фірмового стилю.

Дизайн поліграфії

- це обличчя компанії, і поряд з фірмовим стилем і розробкою логотипу вважається важливою ланкою, складовим успіх бізнес-діяльності.Проте по-справжньому хороших дизайнерів у наш час дуже і дуже мало, адже освоєння професійних програм та літератури не дає права людині назвати себе грамотним дизайнером, знають толк у своїй роботі. Ось чому при замовленні поліграфії важливо засвоїти одну істину - популярність Вашої діяльності дуже часто залежить не тільки від того,наскільки якісні послуги Ви пропонуєте і з якою доброзичливістю Ви ставитеся до клієнтів. Надійна і потужна компанія завжди буде впізнаваною, і тільки при правильному позиціонуванні, якісній розробці фірмового стилю і дизайну поліграфії Ви можете небезпідставно розраховувати на успіх.
Спочатку дизайн поліграфії ділитьсяна два підтипу -
 • розробка дизайну рекламної поліграфічної продукції,
 • створення іміджевого, фірмового дизайну самої компанії.

 • До ваших послуги дизайнерів:
  1. Василь Антентик , тел 096 9 555 714
  2. Максим Білий, 097 868 65 81


  Питання по термінам розробки макету і вартості, необхідно уточняти відповідно до складності розробки макету.
  папір для друку дизайнерські картони

  ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ З ДИЗАЙНЕРОМ
  Жодна рекламна компанія останнім часом не здійснюється без дизайну поліграфії. Буклети та листівки,рекламні проспекти і брошури - все це є невід'ємною складовою будь-якого маркетингового ходу, і від дизайну поліграфії в цьому випадку залежить дуже і дуже багато чого. Наприклад, графічний дизайн поліграфії дозволить зробити якісну, яскраву, цікаву листівку, яка навіть після п'яти хвилин її одержання не буде викинута у відро для сміття.Досягти такого можна лише за допомогою дизайну поліграфії, при грамотній розробці якого рекламна поліграфічна продукція буде дієвим механізмом для позиціонування Вашої компанії як однієї з великих і значущих.

  Не менш важливу роль відіграє дизайн поліграфії і в питаннях фірмового стилю. Будь-яке інформаційний лист,перш ніж його прочитають, спочатку розглядають, і про те, як воно оформлене, і створюється враження про компанію в цілому. Погодьтеся, що якщо Ви тримаєте в руках ділову записку, надруковану на папері високої якості, що має прекрасний дизайн,то Ви вже на підсвідомому рівні будете сприймати компанію як одну з прагнучих справити враження, як одну з піклуються про власний імідж і про те, що скажуть люди. Дизайн поліграфії іміджевої не менш важливий, ніж дизайн рекламної поліграфічної продукції,а часто саме він може грати роль визначальну в питаннях популярності компанії.

  Варто розуміти, що дизайн поліграфії - це не тільки лише логотип і назву, внесені на бланку замовлення або розташовані у верхньому куті рекламної листівки. Те, як виглядає та чи інша папір, як розташований в ній текст, наскільки він удобочитаем,які кольори використані при оформленні документів - все це можна назвати дизайном поліграфії. Дизайн поліграфії - це форми і конструкції, фотозйомка та сканування, графіки, схеми, верстка, колажі. Саме завдяки дизайну поліграфії Ваша візитна картка, бланк річного звіту, каталог продукції компанії або буклет можуть виглядати так,що їх дійсно буде цікаво читати і розглядати. Важливу роль відіграє і якість друку. Наприклад те, як виконана друк каталогів позначається на інтересі потенційного клієнта до продукції, бажання купити товар.

  Якщо ви вже знаєте, який хочете бачити свою продукцію і розробили власний оригінал-макет, перевірте,будь ласка, чи відповідає він «вимогам до макетів», розташованим в окремому розділі сайту і передайте в роботу нашим дизайнерам. Перш ніж починати друк, наші дизайнери обов'язково перевірять ваш макет і в разі необхідності зв'яжуться з Вами.дизайн рекламної поліграфії дизайн листівки дизайн флаєра дизайн афіші дизайн рекламного оголошення дизайн настінного календаря дизайн настільного календаря дизайн календаря дизайн кишенькового календаря дизайн квитка дизайн лотерейного квитка дизайн лотерейного квитка дизайн стікера дизайн привітання дизайн листівки