Онлайн-калькулятор

    Висота
    Ширина
    Тираж
    Папір:

Виготовлення фотокниг  

 

Що таке фотокнига


Класичний фотоальбом на сьогоднішній день втрачає свою привабливість, як в іншому колажі та шкільні віньєтки. Технічний прогрес не стоїть на місці,з приходом в наше життя цифрових фотоапаратів друкувати фотографій на папері стала все менш актуальною. Простіше і зручніше - зберігати і дивитися фотографії в електронному вигляді, але не скрізь і не завжди є можливість показати свої фото на цифровому носії і не завжди це зручно.

Фотокнига

- сучасний спосіб оформлення фотографій,дозволяє об'єднати тематично велику кількість фотознімків на певну тему, об'єднана оригінальним дизайном, кожна сторінка якої являє собою відбиток, що з'єднує оброблені фотографії, коментарі до них і художні елементи. Фотокниги не продаються в магазинах, вони виготовляються індивідуально для кожного.Технологія виготовлення фотокниг досить складна, і вимагає застосування спеціалізованого обладнання. У самій назві «фотокнига» закладений і спосіб друку зображення - це класичний фотохімічний процес, іншими словами листи фотокниги це справжні фотографії великого формату, особливим способом скріплення між собою.Дизайн фотокниги можна замовити у професіоналів, а можна виконати самостійно, за допомогою спеціальних програм для редагування фотокниг, додавши до фотографій фон, рамки, колажі і перетворивши їх в індивідуальний і ексклюзивний фотоальбом. Для верстки фотокниг можна використовувати программаміЮ Dg Foto Art.
Технологія виготовлення фотокнигиПри виготовленні фотокниг використовується особливий спосіб палітурки, який дозволяє зробити розворот фотокниги цільної фотографією без швів і «щілин» посередині. розворот фотокнігіФотокнігі можуть бути різних форматів: від великого (3045) до кишенькового розміру (1015). Вибір обкладинки для фотокниг: натуральна шкіра з фотовставкой,штучна шкіра з можливістю повнокольорового друку на ній (new!) або фотообкладинки. Можливі варіанти з тканиною, комбінованими матеріалами, склом, металом, деревом. За типом переплетіння: класичний тверда обкладинка (обкладинка трохи більше книжкового блоку) та «брошурної» (тверда обкладинка, розмір якої дорівнює розміру книжкового блоку).Збірка блоку фотокниги здійснюється за певною схемою. Лист розвороту бігуется (спеціальна операція для отримання рівної лінії згину) і фальцуется (згинається навпіл) зображенням всередину. Далі між листами фотокниги розташовуються аркуші картону або пластику з попередньо нанесеним клейовим шаром.Як правило використовується білий целюлозний картон або спеціальний пластик товщиною 0,45-0,6 мм. При збірці книжкового блоку на картон використовуються спеціальні поліграфічні клею. Це не ПВА або його модифікації, від яких картон починає «вести» при зміні вологості повітря. Клей наноситься за допомогою спеціалізованої клейовий машини,що забезпечує рівномірність, і однакову товщину клейового шару. Це дасть стабільну площину аркушів альбому. Пластик використовується як правило вже з попередньо нанесеним в заводських условіяхпереплет фотокниги клейовим шаром. Блок фотокниги збирається на спеціальному обладнанні - альбомної станції,яка автоматично забезпечує рівний корінець, стабільний відступ картонній або пластикової основи, длят хорошой откриваеми фотокниги, і як наслідок її довговічності. Зібрані книжкові блоки на картоні поміщаються під прес і знаходяться там до повного висихання. Після цього аркуші залишаються плоскими.При збірці книжкового блоку з пластиковою основою немає необхідності тримати його під пресом тривалий час. Після пресування фотокниги призводится обрізка-вирівнювання книжкового блоку. Гільотинний різак обрізає фотокнигу за трьома сторонами. Корінець зміцнюється монтажною стрічкою. Після етогор книга готова для приміщення її в обкладинку.Зовнішньою частиною фотокниги є обкладинка. Є два варіанти обкладинок: класичний тверда обкладинка (обкладинка трохи більше книжкового блоку) та «брошурної" - тверда обкладинка за розміром блоку (як на фото вище). При виготовленні класичного палітурки використовується палітурний картон 2-4мм. Можливе виготовлення обкладинки з м'яким шаром ( 3 мм. поролон).Матеріал для обкладинок може бути різним. Варіантів оформлення обкладинок безліч.
Детально переглянути інформацію про можна за посиланням.

Фотокниги а5

2-hole punch 0102