Онлайн-калькулятор

    Висота
    Ширина
    Тираж
    Папір:

Друк наклейок на прозорій плівці

По дизайну і якості друк наклейок Київ займає лідируючі позиції. Наклейки на прозорій плівці з кожним днем ​​набирає все більшої популярності серед творців реклами, дизайнерів і просто, цінителів красивого і унікального.
 Переваги наклейок:
 Широке використання.З їх допомогою можна додати унікальність ваших речей. Дизайнери часто використовують наклейки для декорування приміщення. Стіни, меблі, двері та вікна давно прикрашаються з їх допомогою, роблячи неповторними. Та й прикраса гаджетів стало звичною справою, варто тільки подивитися на барвисті мобільні телефони та планшети. При створенні зовнішньої реклами,такі наклейки просто незамінні, вони не тільки служать надійним матеріалом, а й надають їй ефектності. Реклама на транспорті, вітринах, стендах сьогодні не обходитися без них.
Стійке покриття. Завдяки високоякісним матеріалам, ви сміливо можете використовувати наклейки в зовнішній рекламі або оформленні вітрин.Дощ чи яскраве сонце не вплинуть на якість зображення, воно буде довго залишатися в первозданному вигляді.
Зручність у використанні. Легкість в нанесенні і наступному видаленні, дозволяє часто міняти оформлення без особливих проблем. Завдяки прозорій плівці, всі увагу приковується безпосередньо до зображення,краї наклейки залишаються непоміченими. Крім того, через прозору основу добре проникає світло, що в свою чергу не позбавляє приміщення вуличного світла.
Реалізація дизайнерської ідеї. Зображення, яке ви отримуєте, відрізняється яскравістю фарб і чіткістю в найменших деталях. Завдяки цифрового друку наклейок з високою роздільною здатністю,пропечатані елементи навіть менше 1мм. Така висока якість друку дозволяє дизайнерам втілювати в життя навіть найскладніші малюнки.
Детально переглянути інформацію про можна за посиланням.

Друк наклейок на самоклеючій плівці

2-hole punch 0102