Онлайн-калькулятор

    Висота
    Ширина
    Тираж
    Папір:

Тверда палітурка

Сьогодні нам часто на очі трапляються книги та інші друковані видання, що мають тверда обкладинка. Але, що він собою являє і в яких випадках його доцільно застосовувати?
Технологія створення твердої обкладинки - це процес, під час якого палітурний картон обтягається покривні матеріалом.В результаті краю шарів вироби стають невидимими і книга, альбом або ж папка знаходять вид готової продукції. Іноді тверда обкладинка плутають з кашируванням. Останній вид друку увазі тільки склеювання матеріалів. У підсумку краю залишаються видимими, а подібна продукція потребує додаткової обробки.
Що стосується сфер застосування,то палітурка твердого типу необхідний у тих випадках, коли друкована продукція, будь то каталог, папка, книга, ресторанне меню, призначена для частого і тривалого використання. Завдяки якісно зробленої обкладинці готовий виріб здатне служити багато років, зберігаючи пристойний зовнішній вигляд і приносячи радість від його використання.Необхідно зауважити, що з проблемою вибору конкретного типу обкладинки стикаються, як правило, під час замовлення поліграфічних послуг. Природно, вирішальним факторів часто є ціна. Так, м'яка обкладинка буде завжди коштувати дешевше, але твердий виглядає солідніше і він більш довговічний. Тому вибір необхідно робити виходячи з цілей,для яких замовляється продукція. Допомогти у прийнятті рішення Вам завжди зможуть фахівці компанії «НВП« Інтерсервіс ». Крім цього, вони з радістю нададуть повний спектр поліграфічних послуг, а якщо потрібно, то і залучать професійних дизайнерів, щоб якнайкраще виконати замовлення.Завдяки нам Вам тепер доступна сучасна поліграфія, можливості якої, як правило, обмежуються лише Вашою фантазією.
Детально переглянути інформацію про можна за посиланням.

Книги тверда палітурка

2-hole punch 0102