Онлайн-калькулятор

    Висота
    Ширина
    Тираж
    Папір:

Корпоративна візитка, буклет, фірмовий стиль

Папір, матеріал для друку візиток дуже важливі в плані підкреслення іміджу компанії, підтримання корпоративного стилю, це не тільки носій контактної інформації. Звичайно, візитка може бути створена і на звичайному папері, пластиці, синтетиці. Але,жоден з цих матеріалів не може зрівнятися з візитною карткою, створеної на благородній папері. Багато компаній, що займаються певним бізнесом, прагнуть мати представницьку продукцію, що підкреслює свій напрямок діяльності. Наприклад, для фінансової компанії доцільно виготовляти друковану продукцію на папері «суворого»,але дорогого типу. Звичайно, у візитці важливо все - від дизайну до вибору паперу і способу друку. Не тільки грамотний дизайн, але і дизайнерський папір дійсно допоможе зробити візитну картку особливою, відмінною від інших. Тільки використовуючи дорогу, якісний папір можна отримати бажаний результат.На даний момент існує величезний вибір паперу високої якості для виготовлення візиток. До даної групи папери відносяться стандартна папір, фактурна, кольоровий картон, перламутрова папір, металік, а також тач кавер (Touche Cover). Папір може тонуватися кольором.
У групу стандартного паперу входить крейдований папір і папір "льон" .Вони можуть мати абсолютно білий колір, а також тонуватися відтінками будь-яких кольорів. Часто із стандартної паперу виконують прості, що не потребують вишуканості візитки, що носять чисто інформаційний характер. Даний варіант найдешевший і підійде, коли є сумніви замовника у виборі паперу.
Замовлення візиток на дизайнерському,«Нестандартного» типу папері використовується, як правило, для додання ексклюзивності представницької продукції. Кольоровий картон - це щільний папір безлічі кольорів і відтінків. Особливо популярні відтінки сірого, бежевого, синього, червоного кольорів.strong> Фактурна папір - з нанесеним тисненням і при дотику пальцями дає відчуття вираженої фактури. У даному варіанті можна знайти також величезна кількість рішень, використовуючи в поверхні паперу микровельвет, парчу, тканина, шкіру, фетр, рогожку, полотно, гребінку та інші.Візитка надрукована на такому папері завжди буде виділятися своєю незвичністю.
Металік представляє собою папір з металізованою поверхнею, що має ефект металевого блиску, зоряного пилу. Колір платини, золота, вольфраму, діаманта, білого мармуру підходить для представників творчих професій.strong> Перламутровая папір має перловий відблиск і безліч відтінків. Може виконуватися з різною фактурою, наприклад, такий як сітчасте тесненіє. Коли промені світла потрапляють на її поверхню, вона набуває інший відтінок. Це дуже оригінально, а блискуча поверхня надає їй містичну таємничість.Часто використовуються кольори діаманта, срібла, слонової кістки. На подібного виду папері чудово здійснювати друк візиток як класичних, так і сучасних зразків.
Папір Touche Cover приємна на дотик, дуже пластична, має матову обробку. Незвичайна структура поверхні створює незвичні тактильні відчуття,нагадуючи м'яку шкіру. Візитка картка виглядає дуже дорого.
Довіряти виготовлення візитних карток з якісної, по-справжньому дизайнерського паперу необхідно професіоналам, які підходять до її вибору з урахуванням всіх властивостей, особливостей нанесення покриття і фарби.Різні типи паперу вимагає індивідуальних підходів до процесу друку на ній. Трапляється, що виготовлення візиток на дизайнерському папері виконується для особливих випадків. Вибір правильної дизайнерського паперу - важливий момент для досягнення очікуваного результату, задуманої ідеї. Такий продукт з паперу несе в собі певний жест чи посил людині, Приймаючого його в свої руки.
Детально переглянути інформацію про можна за посиланням.

Візитки на Льоні

2-hole punch 0102