Онлайн-калькулятор

    Висота
    Ширина
    Тираж
    Папір:

Види візитних карток

Візитки умовно діляться на кілька видів: Особисті, ділові та корпоративні.

Особиста візитна картка.


Особисті візитки використовуються при дружньому знайомстві і неформальному спілкуванні. Як правило візитка містить ім'я і прізвище власника і іноді телефонний номер. Посада, адреса в ній не обов'язкові.Стиль виконання може бути будь-яким і розробляється відповідно до особистих переваг власника.

Ділова візитна картка


Ділові візитки використовуються в бізнесі, на оффіциальних зустрічах і для надання контактної інформації потенційним клієнтам. На ділових візитках обов'язково вказуються ім'я, прізвище,посада представника бізнесу, а так само назва компанії і її вид діяльності. В оформленні візитки використовується фірмовий стиль компанії, логотип і т.п. Такі візитки зазвичай мають строгий дизайн.

Корпоративна візитна картка


Як правило не містить імен і прізвищ. У ній вказується повна інформація про компанію: сфера діяльності фірми,перелік послуг, контактні телефони, карта проїзду, адреса веб сторінки. Має вигляд в точності відповідний фірмовому стилю компанії. Зазвичай має рекламний характер і в основному використовується на виставках і. Часто їх роблять двосторонніми.
Детально переглянути інформацію про можна за посиланням.

Економ візитки на 300 грам

2-hole punch 0102