Онлайн-калькулятор

  Висота
  Ширина
  Тираж
  Папір:

Стікери - випробуваний і корисний інструмент для реклами

Всім, напевно, знайома фраза, що «реклама - це двигун торгівлі». Для реклами товарів є безліч різних способів. Маленькі липкі папірці - стікери - ефективні, доступні, недорогі. Використання стікерів зручно тим, що їх можна виготовити маленької партією в короткі терміни.Стікери (клеющиеся етикетки) відмінно можна використовувати для реклами на транспорті, в метро. Вони активно привертають увагу скрізь, де вони не розташовувалися.
За видами призначення стікери можна розділити на:
 • стікери для наклеювання на упаковку;
 • стікери на шампанське, горілку, різні види алкогольної продукції,які призначені для різних свят;
 • стікери для наклеювання на автомобілі;
 • стікери на спеціальний транспорт;
 • стікери для комп'ютерів;
 • стікери для електрощитів;
 • стікери, призначені для розпродажів.

 • Стікери дуже активно використовуються для реклами продукції, послуг. Вони дають можливість привернути увагу цільової аудиторії,направити емоції в правильне русло для подальшого дії клієнта. Їх можна клеїти скрізь - на стінах, на стелажах, біля входу в магазинах, на вхідних скляних дверях будівлі, і навіть на стелі. Не так давно з'явилася нова технологія, завдяки якій можна клеїти стікери навіть на підлогу і на асфальт. Вони покриваються спеціальним шаром,для того щоб стікери можна було довше використовувати.
  Для виготовлення стікерів можна використовувати як білу, так і прозору плівку. Використання фарб «золото» та «срібло» дозволяє випускати стікери естетично привабливі, унікального дизайну. При використанні технології «термопод'ема» зображення на стікері виходить опуклим.
  Самий масовий вид реклами в метро - це «липка реклама». Використання стікерів в метро дуже ефективно. За час поїздки людина здатна засвоїти і запам'ятати дуже велику частину тексту на стікері. При використанні цього методу рекламодавець отримує відмінну можливість розповісти про послугу або товар.Кожен день в метро їздить дуже багато людей і тому тут цей метод дуже ефективний.
  Реклама на стікерах в транспорті ефективна з тієї причини, що тут дуже велика частота контакту споживача з інформацією про послуги і товари. Саме тут велике скупчення людей. Людина, яка довго перебуває в салоні,просто змушений вивчати рекламні наклейки. Яскравий кольоровий друк, приваблива глянсова поверхня, унікальна торгова пропозиція роблять ваші стікери ефективним інструментів продажів, помітним, що запам'ятовується і виразним.
  Ефективність цих «липких двигунів торгівлі» дуже популярно. Вони застосовуються в школах, офісах, в медицині.Найважливіше, що наклейки і стікери сьогодні - це оптимальний результат, який приносить прибуток багатьом підприємствам.
  Детально переглянути інформацію про можна за посиланням.

  Відкритки/Листівки

  2-hole punch 0102