Онлайн-калькулятор

  Висота
  Ширина
  Тираж
  Папір:

Вирубні папки - зручний презентаційний пакет

У наш час кожна організація висуває серйозні вимоги до засобів індивідуалізації. І особливо - до корпоративного стилю і його атрибутам. Тому фірмові папки придбали важливу презентаційну функцію, стали своєрідною візитною карткою,дозволяє виділити кожну компанію з безлічі інших організацій.

Фірмові папки

давно використовуються не тільки для зберігання документації, але і для її передачі, пересилання, інших способів поширення. Їх завжди виготовляли з щільного паперу, щоб зберегти міцність на довгий час, адже навіть у перекладі з німецької мови «папка» (нім.- «Pappe») так і позначає - картон. Види папок настільки різноманітні, що в їх виборі легко загубитися. Однак поєднувати в собі зручність, практичність і презентаційний зовнішній вигляд здатні тільки вирубні папки. Це їх незаперечні переваги.Що ж являє собою вирубна папка? В основному під вирубною папкою розуміється презентаційний пакет або упаковка формату А4, яка виготовляється з цільного листа матеріалу (цельнокроение папки) і має замкове скріплення (вирубною замок). Особливістю вирубною папки служить бічній клапан - кишеня. По суті -це запечатаний край листа вирубною форми, кишеню з'єднаний з лицьовою частиною папки вирубним замком. У цей відсік складають всі необхідні документи.
Технологія виробництва вирубних папок складається з декількох етапів: перше - у друкарні на аркуші паперу виконується друк, друге -за рахунок спеціального штампа робиться вирубка на тигельному пресі, третє - збирається готова папка. Але за бажанням замовника вирубні папки можуть поставлятися в розібраному вигляді.
Нерідко в друкарні є вже заздалегідь підготовлені штампи, за рахунок чого можна заощадити час на виготовлення фірмових папок.Але також завжди є можливість замовити індивідуальну розробку параметрів штампа - будь-якого розміру і форми, завдяки яким фірмова папка отримає оригінальний дизайн.
Фірмова папка є не тільки інформативним, але і функціональним елементом ділового іміджу, в неї можна покласти різні папери, фірмові бланки, візитки, постери,прайс-листи, CD і багато іншого. Таку зручну і практичну папку навряд чи викинуть до того, як вона розірветься. У теж час, вручивши її партнерам по бізнесу, цей презентаційний пакет стане свідченням порядку в справах і позитивного іміджу - у співпраці.
Використовувати фірмові вирубні папки можна для різних цілей:
 • -презентації рекламних матеріалів;
 • - Подання готових звітів;
 • - Зберігання офіційних документів;
 • - Поздоровлення співробітників, колег і партнерів компанії;

 • Зробити замовлення на виготовлення вирубних папок можна в друкарні. Основними способами їх друку служать: цифровий і офсетний метод, також використання шовкографії і тиснення.Кінцевий спосіб друку має пряму залежність від тиражу і складності макету. Але варто знати, що офсетний спосіб і післядрукова обробка, проведена в друкарнях повного циклу, дозволяє домогтися повноколірного друку з використанням методів підбору кольорів і відтінків - CMYK і Pantone.Все це дає можливість отримати високоякісне зображення за порівняно низькою вартості щодо інших способів друку.
  При замовленні фірмової папки важливо визначитися з багатьма її параметрами: формат, розмір, розташування клапанів, товщина корінця, кількість кольорів, матеріал, обробка, додаткові аксесуари і тираж. І, все ж, Одним з головних атрибутів фірмової папки залишається її дизайн. Вибір тематики для оформлення вирубних папок досить широкий - це може бути однотонна або багатобарвна папка, із зображенням фірмового логотипу компанії, її символу, гасла або емблеми. Чи іншого сюжету: пейзажу природи, абстрактних малюнків, натюрмортів, будинків, будівель,образів людей. Зображення можна розмістити в окремому кутку папки, а можна скласти колаж з картинок. Сучасне типографического устаткування дозволяє з високою чіткістю передати колір і фактуру готового виробу. Готові вирубні папки «на виході» нерідко доповнюють різними аксесуарами, наприклад, прорізом для візитної картки.Тому разом з комплектом фірмових папок зручно замовити в друкарні ще й друк візиток.
  Матеріал, з якого виготовляють вирубні папки, різноманітний: від паперу - до елітних видів шкіри. Для паперової папки використовується як крейдований картон, так і щільна дизайнерський папір (280 - 330 г/м2), яка може мати тиснення,водяні знаки та інші елементи. Додатково застосовують глянсову ламінацію, тиснення (у тому числі і фольгою), конгрев.
  Оскільки виготовлення вирубних папок в друкарні відноситься до складного технологічного процесу, від замовлення на їх виробництво - до отримання готової продукції може пройти від трьох днів до декількох тижнів,залежно від макету папки. Виготовити макет майбутньої фірмової папки замовник може самостійно, а можна скористатися послугами професійного дизайнера з друкарні, і спільно вибрати кольору і зображення для презентаційної папки. І якщо ваш бізнес вимагає індивідуальності,то варто серйозно задуматися про виготовлення фірмових папок!
 • Детально переглянути інформацію про можна за посиланням.

  Відкритки/Листівки

  2-hole punch 0102