Онлайн-калькулятор

    Висота
    Ширина
    Тираж
    Папір:

Виготовлення та друк брошур

Брошура

- економічне та ефективне засіб донесення інформації до необмеженого кола споживачів, скріплені докупи листи служать прийнятним форматом для читання. Також брошуру завжди зручно взяти з собою на будь-яке корпоративне захід, презентацію або виставку.Вперше брошура з'явилася наприкінці позаминулого століття, і отримала свою назву від «brocher» - по-французьки «зшивати». Сьогодні брошура - це чорно-біла або кольорова книжка невеликого формату, в обкладинці і зазвичай без палітурки. Відноситься до неперіодичним текстовим поліграфічним виданням. Вважається одним з видів рекламної продукції.Може також випускатися з метою навчання або інформування про що-небудь.
Одне з основних достоїнств брошури - висока інформативність за порівняно невелику ціну. Виготовити брошуру можна самостійно, за наявності необхідного устаткування і матеріалів для скріплення. Зазвичай в офісі роздруковують і брошюріруют звіти, доповіді,презентації та інші важливі матеріали. Але якщо потрібно надрукувати великий тираж брошур, краще звернутися в друкарню.
Друк брошур в друкарні має ряд особливостей, в основному процес розділений на два етапи:
Перший - додрукарська обробка, включає в себе розробку дизайну і верстку макета брошури. Від того,наскільки якісно будуть виконані ці роботи, залежить весь процес виготовлення брошур в друкарні і кінцевий результат - видавництво брошури.
Другий - постпечатная обробка, скріплення і брошюровка, які завершують технологічний цикл виробництва брошури. Цей етап і дозволяє з віддрукованих аркушів отримати надрукований матеріал,який готовий до використання і розповсюдження.
Основні способи виготовлення брошур в друкарні: офсет, ризографія, а при невеликих тиражах допустимо використовувати електрографія (або ксерокс). Середній термін виготовлення невеликого накладу брошур в друкарні становить від 3-х до 5-ти днів. Можливі термінові замовлення або, навпаки,більш тривалий час на друк, якщо дизайн брошури вимагає витратних робіт.
Папір
Для виготовлення брошур вибирають два типи паперу: звичайний білий папір для блоку брошури повинна бути менше за щільністю, ніж для виготовлення обкладинки. Наприклад, для блоку підійде крейдований глянцевий папір, щільність 150 г/м2, а для обкладинки -щільністю 300 р., можливі й інші варіанти. Для обкладинки також підходить картон, той же, який використовується для друку візиток, його щільність від 200 до 250 г/м2.
Формат
Формат брошури залежить від параметрів паперу, з якої вона виготовляється. Так в друкарні можна замовити брошури різних форматів: А6, А5, А4.За індивідуальними замовленнями можливі і нестандартні розміри брошур.
Барвистість
Вибір кількості кольорів для друку брошур залежить від їх призначення. Для реклами потрібно вибирати повнокольоровий друк, а для корпоративного звіту підійдуть більш суворі кольори - чорно-біле оформлення. В основному в друкарні брошури друкують у 4 +4 кольору,але як варіант можна використовувати 2 +2 з введенням, наприклад, додаткового золотого або срібного кольору. Досить рідко брошури друкують у барвистості 1 +1.
Кількість листів в брошурі
Зазвичай обсяг брошури складає від 4-х до 48 сторінок. Це лише рекомендовані параметри, за індивідуальними замовленнями можливе збільшення обсягу брошури.Однак занадто об'ємною робити брошуру не варто, оскільки її буде незручно перегортати, і за великої кількості сторінок скріплення може швидко розійтися. Основне правило - чим більше сторінок у брошурі, тим нижче щільність паперу повинна бути використана для блоку, оскільки цей показник безпосередньо впливає на міцність кріплення.Дизайн брошури
Виконання брошур може бути абсолютно будь-яким, в залежності від побажань замовників. Брошура може друкуватися в чорно-білому виконанні на газетному папері або ж бути повнокольоровим видання в чудовій якості.
Способи з'єднання (скріплення) брошур
Всі віддруковані листи зшиваються -тобто з'єднуються один з одним за допомогою нитки, скріпки (дужки), гвинтовий дроту або іншого аналогічного матеріалу. За допомогою дужки з'єднання може бути двох видів: перше - у звичайному скріпленні є два отвори в корінці, призначених для кожної дужки; друге - три отвори, призначені для кожної дужки.В останньому варіанті з'єднання дужка повинна вставлятися в крайні отвори, а її кінці загинаються в третій отвір, розташоване по центру.
Найчастіше в офсетний друкарню надходять замовлення на виготовлення брошур-каталогів. Це щось спільне між виготовленням брошури, з одного боку, та печаткою фірмових каталогів, з іншого боку. Брошура-Каталог дає можливість отримати з одного джерела повну інформацію з докладним описом про пропоновані товари або надаються компанією послугах, в тому числі і з використанням графічного зображення або барвистих фотографій.
Друк брошур вважається оптимальним засобом видання рекламних матеріалів компанії,оскільки в них розміщується набагато більше інформації, ніж в листівках і буклетах. У цілому брошура хорошої якості, віддрукована в друкарні, переплетена належним чином, цілком може скласти конкуренцію глянцевому журналу.
Детально переглянути інформацію про можна за посиланням.

Каталоги на пружинку А4

2-hole punch 0102