Онлайн-калькулятор

    Висота
    Ширина
    Тираж
    Папір:

Про брошурах для реклами

Зручність рекламних матеріалів має стати пріоритетом при їх друку і поширення. Адже покупцям, клієнтам або партнерам по бізнесу потрібна конкретна інформація. Саме тому більш економічного і ефективного рекламного засобу, ніж брошура - не знайти.

Друк брошур

-оптимальний спосіб компактного розміщення текстової та графічної інформації. Одним з головних достоїнств брошури можна вважати високу ступінь інформативності рекламного матеріалу при досить невисокою ціною. Все залежить від якості і щільності паперу, барвистості та ілюстрацій матеріалу.Для виготовлення брошур в друкарні використовуються стандартні формати - від А5 (148,5 мм х 210 мм) до А3 (297мм х 420 мм). Текстовий блок і обкладинка брошури можуть бути як повнокольорової (4 +4 по CMYK), так і в один колір. Кріплення брошури також має декілька варіантів: скріпка (брошура в 2 скріпки), евроскрепка, дужки, пружини.Дизайн і макет брошури - робота досвідчених дизайнерів. Індивідуальний підхід дозволяє нашим фахівцям врахувати всі побажання замовників. Професійне оформлення обкладинки і текстового блоку з ілюстраціями дає можливість набагато ефективніше поширювати інформацію про себе.
Тираж на виготовлення брошур може бути будь-яким: від сверхмалого, в тому числі - одиничних екземплярів, до багатотисячного. Від тиражу залежить не тільки вартість, але і спосіб друку - цифровий або офсетний. Для штучних примірників використовується ручне оформлення. У нас представлені зразки дизайнерського паперу,різні способи декоративного оздоблення друкованих матеріалів - конгрев, тиснення, ламінування, вибіркове або повне покриття УФ-лаком, декорування, додаткові фарби - золото, срібло, різні види кріплення, а також готові приклади робіт.
Рекламні брошури займають окрему нішу в поліграфічній продукції.Ці неперіодичні видання носять рекламно-інформаційний характер, вони призначені для поширення відомостей про товари або послуги. Рекламна брошура не відрізняється великим об'ємом станиць, зате вона більш барвисто надає інформацію, має привабливу обкладинку і насичена ілюстраціями,що дозволяє завоювати увагу потенційних клієнтів, задовольнити їх інтерес щодо пропонованих товарів і послуг.
Детально переглянути інформацію про можна за посиланням.

Каталоги на скоби А4

2-hole punch 0102