Онлайн-калькулятор

    Висота
    Ширина
    Тираж
    Папір:

Календар - атрибут компанії

 

Календар

- це не просто звичайний аксесуар, як здається багатьом на перший погляд. Цей охоронець днів, тижнів і місяців постійно присутній з нами. З ним легко планувати ділові зустрічі на роботі і не вдасться забути про важливі сімейних датах,він допоможе вибрати пару Неделек для відпустки і ніколи не пропустить святковий або вихідний день.
Де б ми не були, і куди б ми не вирушили, - без календаря просто неможливо підрахувати дні, зорієнтуватися в датах і що-небудь запланувати. Сьогодні календар придбав безліч унікальних функцій, але головне - він став корисним сувеніром,який можна піднести з нагоди якого свята. Перед новорічними святами широкою популярністю користуються квартальні календарі, які виготовлені на заказ. Вони досить зручні у користуванні, а, крім того, їх можна сміливо подарувати в якості подарунка діловим партнерам і колегам.Як зробити замовлення на друк квартальних календарів 2010 рік? Для цього достатньо звернутися в друкарню. Послуги, які надає офсетний друкарня своїм клієнтам, дозволять не тільки розмістити замовлення на виготовлення потрібної кількості календарів, але також скористатися консультацією дизайнерів.Професіонали легко допоможуть визначитися з тематикою і стилем календаря. Залежно від побажань, на календарі можна зобразити улюблену сім'ю, або фірмову емблему компанії, можна просто природний пейзаж, тварин або оригінальний абстрактний малюнок.
За часом виконання друкованих робіт -є два варіанти: зазвичай залежно від складності термін на виготовлення календаря становить від трьох робочих днів, але якщо потрібно терміновість, то час на виконання замовлення може зайняти всього лише пару годин. Але, все ж, краще планувати заздалегідь, щоб уникнути накладок і незручностей за термінамиЯкі ж ще послуги може запропонувати офсетний друкарня? Їх перелік досить значний, крім виготовлення календарів, також можна замовити друк фірмових бланків, візиток, брошур і багато іншого. Усі друковані роботи виконуються на високотехнологічному сучасному обладнанні, так що якість - не підведе!
Детально переглянути інформацію про можна за посиланням.

Календарі кишенькові

2-hole punch 0102