Онлайн-калькулятор

    Висота
    Ширина
    Тираж
    Папір:

Цікаво про буклети (лефлети)

Формат А4, кольоровість 4+4, 2 фальца. Термін виготовлення від 1 робочого дня.
Рекламні буклети містять в собі важливу інформацію: проведення різних акцій, адреси магазинів і бутиків, корисні статті, які так чи інакше допомагають просунути рекламовану продукцію. Їх умовно можна поділити на: іміджеві, цінові, регулярні,тематичні та сезонні. Головним покликанням іміджевих буклетів є поліпшення іміджу компанії, викликаючи прихильність до фірмі потенційних клієнтів.
Цінові буклети призначені для повідомлення потенційних покупців про цінову політику фірми або організації, а також для залучення покупців різними акціями.Тематичні буклети призначені для залучення покупців до великих покупок в попередню знаменних подій і свят.
Мета сезонних буклетів - залучення уваги покупців до різних сезонних розпродажів.
Регулярні буклети містять у собі інформацію всіх вищеназваних категорій. Такі буклети випускаються регулярно,вони інформують покупців про акції і знижки, ціновій політиці компанії, зміни асортименту.
Буклет повинен мати привабливий дизайн, який буде зрозумілий навіть дитині, або буде зрозумілий абсолютно кожному. Не забудьте врахувати при виборі квітів, що набагато важче сприймаються світлі букви на темному тлі,ніж чорні на світлому фоні. Рекламна інформація повинна бути корисною і цікавою для потенційного покупця. Рекламні буклети мають високу ефективність, яка проявляється в підвищенні рівня продажів рекламованих товарів.
Детально переглянути інформацію про можна за посиланням.

Буклети А4 (2 згина)

2-hole punch 0102